Strona główna arrow Ogłoszenia parafialne
Ogłoszenia parafialne
ogłoszenia PDF Drukuj Email
Wpisał: Ignacy Dziewiątkowski   
09.06.2009.

 Podstawą do wystawienia jakiegokolwiek dokumentu w kancelarii jest przynależność do parafii Ojca Pio, co potwierdza Wizyta Duszpasterska zwana „KOLĘDĄ”.

  KOLĘDA   tel.   22 448418 i 81  lub email Ten adres e-mail jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć

Jeżeli ksiądz nas ominął lub byliśmy nieobecni.

prosimy pozostawić adres i numer tel. do oddzwonienia. Pozdrawiam ks. Ignacy


XXIV Niedziela Zwykła

17.09.2023r.

1. Na stoliku przy wejściu znajdziemy prasę katolicką.

2. Dziś po Mszy o g. 15.00. zapraszamy na Wystawienie Najświętszego Sakramentu i Koronkę do Bożego Miłosierdzia a o g. 17.45 na Różaniec Wypominkowy.

3. W książce z intencjami są wolne miejsca, zapraszamy do wspólnej modlitwy za wszystkich.

4. Chłopców którzy chcą zostać ministrantami zapraszamy na zbiórkę jutro o 18.00 przy kancelarii. Czeka ks. Łukasz. Starsi mają swoje spotkanie o g. 20.00.

5. We środę o 18.00 ks. Mariusz zaprasza na spotkanie  dziewczynek które chcą zostać Bielankami.

6. Pod koniec września rozpoczynamy przygotowanie do S. Bierzmowania. Uczniów klas I szkół ponadpodstawowych i starszych prosimy o zapisy w zakrystii lub w kancelarii. Istnieje też możliwość przygotowania do tego sakramentu dzieci z niepełnosprawnością umysłową. Tu prosimy o kontakt z s. Agnieszką. W niedzielę 24 września zapisana młodzież podczas Mszy o g. 18.30 otrzyma swoje indeksy. Zaprasza ks. Marek i s. Agnieszka.

7. Od wtorku g. 20.00 powracają spotkania dla młodzieży starszej. Zapraszają s. Agnieszka i ks. Marek.

8. Jutro w poniedziałek o g. 20.00 zapraszamy wszystkich chętnych na spotkania i próby Chóru Parafialnego. Zaprasza P. Rafał i Chórzyści.

Z radością przyjmiemy każdą osobę, która swoim głosem będzie chciała upiększyć liturgię Mszy Św.

9. W najbliższą niedzielę będziemy przeżywali Wspomnienie Św. Ojca Pio patrona naszej parafii. Program tej niedzieli znajdziemy w internecie , w gablocie i na ulotkach wyłożonych w przedsionku. W sposób szczególny chcemy zaprosić wszystkich do uroczystego odnowienia Przysięgo Małżeńskiej. Prosimy o zapisywanie się na tę uroczystość w zakrystii lub w kancelarii.

O g. 10.30 odbędzie się Msza dla małżeństw z dziećmi, którą poprowadzi „Kościół Domowy”, a o g. 15.00 zapraszamy starszych i emerytów na Mszę szczególnie poświęconą dla Nich. Pozostałe informacje znajdziemy na ulotkach.

10. Przypominamy, że w naszej parafii w każdą niedzielę odprawiane są w KAPLICY dwie Msze dla dzieci, o g. 10.30 dla starszych( po I Komunii) i o 13.00 dla Młodszych ( przed Komunią ). Warto, aby dzieci trafiały na Msze z treścią odpowiednią do ich wieku.   

11. ks. Łukasz organizuje kurs Pierwszej pomocy 14 10 o g. 10.00 – sobota. Przećwiczymy postępowanie w sytuacjach, zagrażających życiu i zdrowiu. Szkolenie odbędzie się w sobotę 14 października, o 10:00. Zapisy w zakrystii i kancelarii.

12. Harcerki z drużyny „Dromadery” z ZHR-u działające przy naszej parafii zapraszają dziewczynki  w wieku 11-14 lat na grę terenową. W sobotę 23.09      o  g. 11.00. przy stacji Metra Kabaty.

Ulotki z informacją można znaleźć na stoliku.

 

 

 

Czytaj całość…
 
 
Parafia Rzymsko-Katolicka sw. Ojca Pio